Ламінат Urban Floor Megapolis Дуб Патерсон 86104 33 клас 8мм товщина вузька дошка з фаскою покриття 3D

-4%
- В наявності
- Код: Vn86104
470 ₴/кв.м
451,20 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінована підлога Urban Floor проводиться за сучасними технологіями виключно з натуральних компонентів. Ламінат Urban Floor виділений 4-сторонньої фаскою і оброблений парафіном характеризується підвищеним рівнем зносостійкості, високу стійкість до температур, невразливий до різного виду забруднень.
Ламінат Urban Floor Megapolis Дуб Патерсон 86104 33 клас 8мм товщина вузька дошка з фаскою покриття 3D - прекрасно підійде до всіх видів житлових приміщень, а також в офіси з високим рівнем навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UrbanFloor |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1217 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.045 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Urban Floor, Китай |
| Клас | 33 клас |
| Дошка | Вузька дошка |
- Ціна: 451,20 ₴/кв.м


