Ламінат BERRY ALLOC Eternity Long Jazz XXL Natural 62001351 водостійкий 33 клас 12 мм товщина з фаскою

- В наявності
- Код: Fr62001351
1 488 ₴/кв.м
1 339,20 ₴/кв.м
Ламінат BERRY ALLOC Eternity назва колекції Eternity (в перекладі «вічність») говорить саме за себе. Водостійкі планки збільшеної довжини і товщини з глибокої деревної структурою і відчуттям справжнього дерева Насолоджуйтесь усіма перевагами неймовірно реалістичного підлогового покриття, що імітує дерев'яну підлогу, без будь-яких незручностей. Цей довговічний водостійкий ламінат дійсно унікальний. Колекція підходить для приміщень з високою прохідністю. Зовнішній вигляд вашого підлогового покриття залишається чудовим протягом довгих років. Назавжди
Ламінат BERRY ALLOC Eternity Long Jazz XXL Natural водостійкий довга дошка 33 клас 12 мм товщина з фаскою - великий вибір декорів та рідкісне повторення малюнка кожної планки по всій упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berry Alloc |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вологозахист | Так |
| Довжина | 2038 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.548 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Berry Alloc, Бельгія |
| Клас | 33 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 1 339,20 ₴/кв.м

