Ламінат BERRY ALLOC Eternity Long Jazz XXL Light Grey 62001350 водостійкий 33 клас 12 мм товщина з фаскою

- В наявності
- Код: Fr62001350
1 488 ₴/кв.м
1 339,20 ₴/кв.м
Ламінат BERRY ALLOC Eternity назва колекції Eternity (у перекладі «вічність») говорить сама за себе. Водостійкі планки збільшеної довжини та товщини з глибокою деревною структурою та відчуттям справжнього дерева Насолоджуйтесь усіма перевагами неймовірно реалістичного покриття для підлоги, що імітує дерев'яну підлогу, без будь-яких незручностей. Цей довговічний водостійкий ламінат справді унікальний. Колекція підходить для приміщень із високою прохідністю. Зовнішній вигляд вашого покриття підлоги залишається чудовим протягом довгих років. Назавжди
Ламінат BERRY ALLOC Eternity Long Jazz XXL Light Grey 62001350 водостійкий 33 клас 12 мм товщина з фаскою - великий вибір декорів та рідкісне повторення малюнка кожної планки у всій упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berry Alloc |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вологозахист | Так |
| Довжина | 2038 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.548 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Berry Alloc, Бельгія |
| Клас | 33 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 1 339,20 ₴/кв.м


