Вінілове покриття KAHRS Dry Back Tiveden (Тіведен) 2005 2,5 мм товщина 23/34 клас ялинка з фаскою

-15%
- В наявності
- Код: Gp_2005
2 187 ₴/кв.м
1 859 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія Kährs була заснована понад 150 років тому в місті Нюбру, у провінції Смланд - серце шведських лісів.
Вінілові підлоги Kährs були розроблені для забезпечення неперевершеної зносостійкості та довговічності. Міцна вінілова основа й інноваційне замкове з'єднання надають підлозі виняткової стабільності. Kährs став синонімом якості, дизайну та інновацій,
Не містить фталатів і ПВХ. Сертифіковані як за стандартами якості, так і на відповідність екологічним нормам
Вінілове покриття KAHRS Dry Back Tiveden (Тивіден) 2005 23/34 клас ялинка з фаскою — реалістична текстура дерева, натхненна традиціями шведського дизайну та сучасної елегантності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kahrs |
| Країна виробник | Швеція |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Довжина | 457 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Площа, що покривається пачкою | 2.78 кв.м |
| Тип приєднання | Клейове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.7 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вінілове покриття для підлоги | Kahrs |
| Дошка | Дизайн ялинка |
| Клас | 34 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 1 859 ₴/кв.м



