Вінілове покриття KAHRS Dry Back Calder (Колдер) 2008 2,5 мм товщина 23/34 клас ялинка з фаскою

-15%
- В наявності
- Код: Gp_2008
2 187 ₴/кв.м
1 859 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія Kährs була заснована понад 150 років тому у місті Нюбру, у провінції Смолланд – серце шведських лісів.
Вінілові підлоги Kährs були розроблені з метою гарантувати неперевершену зносостійкість та довговічність. Міцна вінілова основа та інноваційна замкова сполука надають підлозі виняткову стабільність. Kährs став синонімом якості, дизайну та інновацій,
Не містить фталатів та ПВХ. Сертифіковані як за стандартами якості, так і на відповідність екологічним нормам
Вінілове покриття KAHRS Dry Back Calder (Колдер) 2008 2,5 мм товщина 23/34 клас ялинка з фаскою - реалістична текстура дерева, натхненна традиціями шведського дизайну та сучасної елегантності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kahrs |
| Країна виробник | Швеція |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Довжина | 457 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Товщина | 2.5 мм |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Площа, що покривається пачкою | 2.78 кв.м |
| Тип приєднання | Клейове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.7 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вінілове покриття для підлоги | Kahrs |
| Дошка | Дизайн ялинка |
| Клас | 34 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 1 859 ₴/кв.м



