Паркетна дошка KARELIAURBAN SOULECTION Дуб ASAM 3S 3011816790511 Брашування під старину

- В наявності
- Код: In_3011168167905111
1 460 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуб ASAM 3S 301116816790511 - Брашування під старину / Старий / Тонування / Матовий лак
Рустикальний декор. Допускається: будь-які варіації кольору; сліди від браша; зашпакльовані сучки та тріщини будь-яких розмірів та в будь-якій кількості; нерівності та отвори в шпаклівці.
Колекція Urban Soul – це колекція унікальних авангардних підлог, натхненна ритмом та рухом великих міст. Елементи міського середовища передали свої назви та міський дух покриттям для підлоги, які внесуть у Ваш будинок атмосферу великого міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karelia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 2266 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 3.41 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Лак |
| Наявність фаски | Ні |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 460 ₴/кв.м

