Паркетна дошка KARELIA URBAN SOUL COLLECTION Дуб STORY 138 BROWN SUGAR 1011114768582111 Мікрофаска

- В наявності
- Код: In_1011114768582111
3 810 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дуб STORY 138 BROWN SUGAR 1011114768582111 — Мікрофаска / Брашування / Тонування/ Матовий лак
Декор із сучками. Допускаються природні варіації кольору деревини. Для продукції характерні великі щільні та чорні зашпатльовані сучки та тріщини. Діаметр шпаклівок максимум 35 мм, а середня ширина тріщин не більш ніж 10 мм. У шпаклівці трапляються нерівності.
Колекція Urban Soul — це колекція унікальних авангардних підлог, натхненна ритмом і рухом великих міст. Елементи міського середовища передають свої назви та міський дух підлоговим покриттям, які внесуть у Ваш будинок атмосферу великого міста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karelia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 1800 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Лак |
| Наявність фаски | Так |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 3 810 ₴/кв.м

