Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб SHORELINE WHITE 3S 301106816013711 Брашування

- В наявності
- Код: In_3011068160137111
2 830 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб SHORELINE WHITE 3S 3011068160137111 — Брашування / Зістарений/Тонування/Білий матовий лак
Для цього декору використовується добірна деревина. Допускаються невеликі варіації в відтінках деревини, серцевинні промені та випадкові, поодинокі сучки діаметром 5 мм.
Ця колекція присвячена знаменитому північному сяйву. Світла підлога розширює простір і надає відчуття легкості будь-якому інтер'єру. З його допомогою можна збільшити невелике приміщення та візуально розширити просторе. Колекція Light містить шість дерев'яних підлог із дуба й один із ясена, з колірною гамою від ефірного білого до сталевого сірого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karelia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 2266 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 3.41 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Лак |
| Наявність фаски | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 830 ₴/кв.м



