Паркетная доска KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб ELECTRIC LIGHT 3S 3011068167805111

- В наявності
- Код: In_3011068167805111
1 920 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб ELECTRIC LIGHT 3S 30168167805111 - Брашування / Stonewashed / Тонування / Колір
Для цього декору використовується добірна деревина. Допускаються невеликі варіації у відтінках деревини, серцевинні промені та випадкові, поодинокі сучки діаметром до 5 мм.
Ця колекція присвячена знаменитому північному сяйву. Світла підлога розширює простір та надає відчуття легкості будь-якому інтер'єру. З його допомогою можна збільшити невелике приміщення та візуально розширити просторе. Колекція Light включає шість дерев'яних підлог з дуба і одина з ясена, з кольоровою гамою від ефірного білого до сталевого сірого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karelia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 2266 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 3.41 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Олія з воском |
| Наявність фаски | Ні |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 920 ₴/кв.м



