Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб DOLOMITE NATURE OIL 3S 5G 24 30116691546311

- В наявності
- Код: In_3011669151946311
1 877 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб DOLOMITE NATURE OIL 3S 5G 24 30116691546311 - Брашування / Біла олія
Ця колекція присвячена знаменитому північному сяйву. Світла підлога розширює простір та надає відчуття легкості будь-якому інтер'єру. З його допомогою можна збільшити невелике приміщення та візуально розширити просторе. Колекція Light включає шість дерев'яних підлог з дуба і одина з ясена, з кольоровою гамою від ефірного білого до сталевого сірого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karelia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 2421 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2.91 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Олія з воском |
| Наявність фаски | Ні |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 877 ₴/кв.м


