Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб STORY 187 ALPINE 5G 1016907251601311

- В наявності
- Код: In_1016907251601311
4 227 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб STORY 187 ALPINE 5G 1016907251601311 - Фаска по довгій стороні дошки/ Фаска по короткій стороні дошки/ Брашування під старовину / Біла олія
Ця колекція присвячена знаменитому північному сяйву. Світла підлога розширює простір і надає відчуття легкості будь-якому інтер'єру. З його допомогою можна збільшити невелике приміщення та візуально розширити просторе. Колекція Light містить шість дерев'яних підлог із дуба й один із ясена, з колірною гамою від ефірного білого до сталевого сірого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karelia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 2420 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2.72 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Олія з воском |
| Наявність фаски | Так |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 4 227 ₴/кв.м


