Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб STORY 138 SNOWFALL 1011074668211111

- В наявності
- Код: In_1011074668211111
3 810 ₴/кв.м
Паркетна дошка KARELIA LIGHT COLLECTION Дуб STORY 138 SNOWFALL 1011074668211111 - Microфаска по довгій стороні дошки/ Micro-фаска по короткому боці дошки/ Брашування / Тонування/ Матовий лак
Декор із великими варіаціями кольору та помірною кількістю сучків. Допускається: заболонь; серцевинні промені; живі сучки; зашпатльовані чорні сучки діаметром до 12 мм; зашпатльовані тріщини (середня ширина не більш ніж 7 мм); групові буловкові сучки; червоточини (Ø до 2 мм).
Ця колекція присвячена знаменитому північному сяйву. Світла підлога розширює простір і надає відчуття легкості будь-якому інтер'єру. З його допомогою можна збільшити невелике приміщення та візуально розширити просторе. Колекція Light містить шість дерев'яних підлог із дуба й один із ясена, з колірною гамою від ефірного білого до сталевого сірого.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karelia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Довжина | 2000 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2.2 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Лак |
| Наявність фаски | Ні |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 3 810 ₴/кв.м

