Ламінат Green Step Focus Дуб Гранд 97042 вологостійкий 33 клас 10мм товщина завужена дошка з фаскою

-9%
- В наявності
- Код: Vn97042
515 ₴/кв.м
468,65 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат Green Step Focus - високоякісний матеріал, що не поступається в якості відомим брендам, ударостійкий, стійкий до подряпин та механічних пошкоджень, легкий у догляді, вологостійкий - замок ламінату оброблений воском
Ламінат Green Step Focus Дуб Гранд 97042 вологостійкий 33 клас 10мм товщина завужена дошка з фаскою - точно передає структуру і колір, додасть вашому будинку комфорт і надійність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenStep |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 1215 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.804 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | GreenStep, Китай |
| Клас | 33 клас |
| Дошка | Вузька дошка |
- Ціна: 468,65 ₴/кв.м


