Ламінат Classen POL Дуб Чорний 52357 33 клас 8 мм товщина з фаскою

- В наявності
- Код: Gr52357
810 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат Classen POOL допоможе вам втілити в життя найбільш оригінальні дизайнерські проекти. Універсальне покриття з унікальними текстурами, підходить для всіх видів приміщень, чудово декорує вітальню, дитячу, кухню або офісний кабінет.
Оригінальне забарвлення дерев’яних ламелей і висока міцність натуральної деревини на багато років стане гідним оформленням підлоги.
Ламінат Classen POL Дуб Чорний 52357 33 клас 8 мм товщина з фаскою - справжня німецька якість перевірена часом, ламінат поєднує в собі надійність і практичність та служитиме багато років без слідів зносу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Classen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вологозахист | Ні |
| Довжина | 1258 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.973 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Матова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Arteo, Німеччина |
| Клас | 33 клас |
- Ціна: 810 ₴/кв.м





