Ламінат Classen Pool WR Дуб Білий 52352 в прихожу, кухню, спальня водостійкий з фаскою

-10%
- В наявності
- Код: V_52352
740 ₴/кв.м
666 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водостійкий ламінат Classen забезпечує цілодобовий захист від води.
Оснащений новою, модифікованою замковою системою Megaloc Aqua Protect та революційним гідрофобним покриттям.
Ламінат Classen Pool WR Дуб Білий 52352 в прихожу, кухню, спальню водостійкий з фаскою - Ідеально підходить для будь-якої кімнати, а також унікально відображає її індивідуальний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Classen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1285 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.973 кв.м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Classen, Німеччина |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 666 ₴/кв.м




