Ламінат Cadenza by Berry alloc Алегро Натуральний (Allegro Natural) K1207 32 клас 8 мм широка дошка з фаскою

- В наявності
- Код: V_K1207
655 ₴/кв.м
Cadenza — це правильний вибір для тих, хто шукає красиву підлогу преміум-класу
У Cadenza дуже проста та дуже швидка система укладання duoloc, тож ця частина вашого ремонту вимагатиме мінімум зусиль і максимум ефекту! Duoloc забезпечить якісне з'єднання дощок на все життя.
Ця підлога може впоратися з чим завгодно
Верхній шар дощок стійкий до подряпин і гарантує, що ваша підлога не втратить своєї привабливості, як і під час першого його укладання. Нехай ваші домашні улюбленці беруть участь у перегонах, а діти грають, вам нема про що турбуватися.
Cadenza робить ваше життя простішим: його поверхня не вбирає ні рідини, ні бруд. Всі радості справжньої дерев'яної підлоги без турбот!
Гарантія 20 років у побутовому використанні
Сумісність із підігріванням підлоги/охолодженням
Ламінат Cadenza by Berry alloc Алегро Натуральний (Allegro Natural) K1207 32 клас 8 мм широка дошка з фаскою — Гарна підлога для всіх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berry Alloc |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вологозахист | Ні |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Довжина | 1383 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.664 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Структура поверхні | Структурна |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Berry Alloc, Бельгія |
| Клас | 32 клас |
| Дошка | Широка дошка |
- Ціна: 655 ₴/кв.м






