Ламінат SPC Korner Luxury Floor Дуб Тарвос 2510 водостійкий 23/34 клас 5мм товщина "ялинка" з фаскою

- В наявності
- Код: Sb2510
1 673 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція "Luxury Floor" - це унікальний вибір підлогових панелей SPC, який ідеально поєднує в собі натхнення розкоші з елегантністю візерунка ялинки. Ці панелі створені для того, щоб зробити ваш простір не тільки функціональним, але й випромінювати вишуканий стиль.
Безкомпромісною перевагою підлог SPC перед класичними дерев'яними підлогами є сучасне мінеральне ядро, що робить їх на 100% водонепроникними, довговічними, екологічно чистими та придатними для вторинної переробки, дуже простими в монтажі та ідеальними для теплої підлоги.
Ламінат НВК Korner Luxury Floor Дуб Тарвос 2510 водонепроникний 23/34 клас 5мм товщина ялинки з фаскою - це яскравий малюнок, який привертає увагу і надає інтер'єру неповторний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Korner |
| Країна виробник | Польща |
| Вологозахист | Так |
| Довжина | 615 мм |
| Клас зносостійкості | 34 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.513 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SPC ламінат | Korner |
| Дошка | Дизайн ялинка |
| Клас | 34 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 1 673 ₴/кв.м



