Вінілова підлога IVC Origin 30 Dryback Palmer Oak 22230 31 клас товщина 2 мм без фаски

- В наявності
- Код: Sb_22230
666 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Origin 30 Dryback: універсальність та комфорт
- Відмінний комфорт при ходьбі
- Подвійні шари скловолокна для чудової розмірної стабільності
Origin 30 дозволяє легко отримати продуктивність вінілової плитки класу люкс для кожного проекту. Завдяки якісній багатошаровій конструкції, що забезпечує довговічне оздоблення, Origin 30 привносить простоту основних специфікацій вінілової плитки класу люкс у широкий спектр проектів у сфері житла, роздрібної торгівлі.
Завдяки вишуканому малюнку волокон та однорідному тону дуб Palmer Oak найкраще підходить для інтер'єрів, де потрібний елегантний варіант позачасової дерев'яної підлоги.
Вінілова підлога IVC Origin 30 Dryback Palmer Oak 22230 31 клас товщина 2 мм без фаски
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVC |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 1320 мм |
| Ширина | 196 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 31 |
| Кількість в упаковці | 18 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 4.66 кв.м |
| Тип приєднання | Клейове |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина захисного шару | 0.3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Вид покриття | Вінілове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вінілове покриття для підлоги | IVC |
| Клас | 31 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
| Фаска | Без фаски |
- Ціна: 666 ₴/кв.м

