Вінілова підлога Quick Step CIRO Дуб чистий полярний AVHBU40361 33 клас 5 мм товщина + 1 мм підкладка дизайн "ялинка" з фаскою

-12%
- В наявності
- Код: U_AVHBU40361
2 750 ₴/кв.м
2 420 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінілові підлоги Ciro «в ялинку» додадуть вашому інтер’єру непідвладної часу вишуканості й природну палітру кольорів автентичних дизайнів, що викликають відчуття дерева, вкритого сонцем. Більше того, підлоги Ciro з прикріпленою підкладкою є міцними та тихими, прості в укладанні та повністю водонепроникні. Додайте розкоші в будь-яку кімнату, навіть в кухню та ванну кімнату.
Вінілова підлога Quick Step CIRO Дуб чистий полярний AVHBU40361 33 клас 5 мм товщина + 1 мм підкладка дизайн "ялинка" з фаскою
1 пачка = 0.794 кв.м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quick-Step |
| Країна виробник | Бельгія |
| Довжина | 633 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Тип приєднання | Замкове |
| Наявність фаски | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вінілове покриття для підлоги | Quick-Step |
| Клас | 33 клас |
| Дошка | Дизайн ялинка |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 2 420 ₴/кв.м






