Лінолеум побутовий з утеплювачем Tarkett Soul Bert 1 (Соул Берт 1) Дуб світло сірий

- В наявності
- Код: STSB1
360 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінолеум побутовий з утеплювачем Tarkett Soul Bert 1 (Соул Берт 1) Дуб світло сірий має захисний шар 0,16 мм із додатковим захисним лаком Titan, який робить лінолеум стійкішим до забруднень, забезпечує легкий догляд за покриттям, а також підвищує зносостійкість у процесі експлуатації.
Клас застосування для житлових приміщень: 21
Загальна товщина: 2,7 мм
Вага: 1600 г/м2
Ширина: 3м; 3,5м; 4м.
Використання в приміщеннях із системою підігрівання підлоги: так (до +27 °C на поверхні).
Лінолеум побутовий з утеплювачем Tarkett Soul Bert 1 (Соул Берт 1) Дуб світло сірий — чудовий вибір для приміщень із невисоким ступенем навантаження: спальня, кабінет, вітальня, лоджія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarkett |
| Країна виробник | Сербія |
| Товщина | 2.7 мм |
| Клас зносостійкості | 21 |
| Сфера застосування | Побутова |
| Тип основи лінолеумного покриття | На утепленій основі |
| Тип лінолеумного покриття | Полівінілхлоридний лінолеум |
| Товщина верхнього захисного шару | 0.16 мм |
| Антистатичний лінолеум | Так |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.6 кг/кв. м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінолеум | Tarkett |
- Ціна: 360 ₴/кв.м
