Ламінат VITALITY Style Aqua Protect Дуб Білий Промаслений 304 в спальню коридор кухню 32 клас 8мм з фаскою

-12%
- В наявності
- Код: V_304
970 ₴/кв.м
853,60 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Vitality збірки Style Aqua Protect 4V - Брашована деревна фактура, м'яка матова поверхня і чотиристоронні V-подібні фаски надають цьому довговічному ламінату природний вигляд і здаються натуральними на дотик.
6 годин активного опору води, 10 років гарантії від промокання, суцільна проковтування замків, водостійка покриття "hydro shield"
Ламінат VITALITY Style Aqua Protect Дуб Білий Промаслений 304 в спальню коридор кухню 32 клас 8мм з фаскою - Найкраще дерево і найновіші технології
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitality |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 192 мм |
| Довжина | 1261 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.179 кв.м |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Vitality, Бельгія |
| Клас | 32 клас |
- Ціна: 853,60 ₴/кв.м


