Ламінат Egger Classic Aqua Дуб Баронія пісочний EL2133 водостійкий для кухні спальні коридору 32 клас 10 мм із фаскою

- В наявності
- Код: O_EL2133
760 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Цілодобовий захист від проникнення води завдяки використанню замкової системи з'єднання Aqua CLIC it!, яка надійно запобігає потраплянню вологи.
- Міцне та довговічне покриття завдяки стійкій, витривалій до зносу поверхні, що не вигорає
- Легко миється, відштовхує бруд і просте у догляді
- Універсальність дозволяє використання у вологих приміщеннях
- Можливість поєднання з системами теплої підлоги
- Заощаджує ресурси через використання відходів виробництва із сертифікованих лісових господарств
- Здорова оселя – на 100% не містить ПВХ і пластифікаторів
- Найкраще співвідношення ціни та якості
Ламінат Egger Classic Aqua Дуб Баронія пісочний EL2133 водостійкий для кухні спальні коридору 32 клас 10 мм із фаскою - абсолютно нешкідливий, що важливо не тільки для дітей, а й алергіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 1292 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.745 кв.м |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Egger, Німеччина |
| Клас | 32 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 760 ₴/кв.м


