Вінілове покриття для стін SKEMA Sintesy STAR.KW BARRY (Баррі) 1223 4мм товщина 33 клас "під бетон" без підкладки з мікрофаскою

-15%
- В наявності
- Код: Gp_1223
2 135 ₴/кв.м
1 814 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Star KW - це покриття стін низької товщини SPC, з кам'яною та бетонною плиткою, узгодженою з підлогами Star KD. Ідеально підходить для покриття стін у ванних кімнатах та душових кабінах, він дозволяє відремонтувати кімнати, де є вода у сучасному стилі, тотальному вигляді та без з'єднань.
Повністю водонепроникна поверхня ідеально підходить для ванних кімнат і вологого середовища, а також може бути використана для покриття душових стін.
Вінілове покриття для стін SKEMA Sintesy STAR.KW BARRY (Баррі) 1223 4мм товщина 33 клас "під бетон" без підкладки з мікрофаскою - ідеальне поєднання комфорту, затишку, простоти догляду та довговічності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Італія |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Довжина | 1210 мм |
| Ширина | 457 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Площа, що покривається пачкою | 2.766 кв.м |
| Тип приєднання | Замкове |
| Наявність фаски | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вінілове покриття для підлоги | Skema |
| Клас | 33 клас |
| Дошка | Дизайн під плитку/бетон/камен |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 1 814 ₴/кв.м


