Ламінат Berry Alloc Wave Vivid Hazel К2611 водостійкий 24 години 32 клас 8 мм товщина з фаскою

- В наявності
- Код: Sb_К2611
914 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надайте своєму інтер'єру автентичність та вишуканість деревини за допомогою ламінату лінійки Wave від Berry Alloc. Цей ламінат натурального дубового вигляду підкреслюється невеликими стриманими вузлами, синхронізований декор гарантує рельєф на дотик, що ідеально імітує текстуру справжнього дерева.
Ця ламінована підлога є безпечною, вона частково протистоїть воді і підходить для періодичних бризок, що дозволяють встановлювати у всіх приміщеннях будинку.
Ламінат Berry Alloc Wave Vivid Hazel К2611 водостійкий 24 години 32 клас 8 мм товщина з фаскою - ідеально підходить для будь-якої кімнати, а також унікально відображає її індивідуальний характер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Classen |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 214 мм |
| Довжина | 1383 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.66 кв.м |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Berry Alloc, Бельгія |
| Клас | 32 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 914 ₴/кв.м

