Ламінат Egger Classic Aqua Дуб Бредал Сірий EL1037 32 клас 8 мм товщина з фаскою

- В наявності
- Код: Vn/О/InEx_EL1037
662 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З переваг цього підлогового покриття варто виділити чудові звукоізоляційні властивості, антистатичні характеристики, захисне меламінове покриття (захист від усіх негативних впливів) и чудова якість зображення. І, звісно, варто зазначити й зручний замок із кліканням в один клік, що робить укладання дуже простим.
Ламінат Egger Classic Aqua Дуб Бредал Сірий EL1037 32 клас 8 мм товщина з фаскою — абсолютно нешкідливе, що важливо не тільки для дітей, а й алергіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 193 мм |
| Довжина | 1292 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.994 кв.м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Egger, Німеччина |
| Клас | 32 клас |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 662 ₴/кв.м


