Ламінат Egger Kingsize Aqua Титаніт Антрацид ELF228 32 клас 8 мм товщина дизайн "під плитку" з фаскою

- В наявності
- Код: О_ELF228
702 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки Aqua CLIC це! водонепроникна система установки, це універсальний засіб для вашого будинку. Будь то у ванній або кухні, система кліків забезпечує надійний захист від проникнення вологи і гарантує простий монтаж. Міцна, водонепроникна і стійка до плям поверхня може витримувати напруження повсякденного життя. Він виготовляється ресурсозберігаючим способом, на 100% не містить ПВХ і пластифікаторів, забезпечує здоровий спосіб життя
Ламінат Egger Kingsize Aqua Титаніт Антрацид ELF228 32 клас 8 мм товщина дизайн "під плитку" з фаскою — абсолютно нешкідливе, що важливо не тільки для дітей, а й алергіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 327 мм |
| Довжина | 1292 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.534 кв.м |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Egger, Німеччина |
| Клас | 32 клас |
| Дошка | Широка дошка, Дизайн під плитку/бетон/камен |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 702 ₴/кв.м


