Ламінат Egger Long Aqua Дуб Бейфорд Натуральний EL2940 33 клас 10 мм товщина, широка та довга дошка водостійкий з фаскою

- В наявності
- Код: О_EL2940
808 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки Aqua CLIC це! водонепроникна система установки, це універсальний засіб для вашого будинку. Будь то у ванній або кухні, система кліків забезпечує надійний захист від проникнення вологи і гарантує простий монтаж. Міцна, водонепроникна і стійка до плям поверхня може витримувати напруження повсякденного життя. Він виготовляється ресурсозберігаючим способом, на 100% не містить ПВХ і пластифікаторів, забезпечує здоровий спосіб життя
Ламінат Egger Long Aqua Дуб Бейфорд Натуральний EL2940 33 клас 10 мм товщина широка та довга дошка з фаскою — абсолютно нешкідливе, що важливо не тільки для дітей, а й алергіків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС5 |
| Ширина | 246 мм |
| Довжина | 2050 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.521 кв.м |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Ступінь блиску | Матова |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Стан | Новий |
| Вологозахист | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Egger, Німеччина |
| Клас | 33 клас |
| Дошка | Широка дошка |
| Водостійкість | Водостійкий |
- Ціна: 808 ₴/кв.м


