Ламінат Krono Original Super Natural 4V Світлий дуб 8575 33 клас 8мм товщина з фаскою

- В наявності
- Код: K8575
573 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Super Natural Classic відкриває нове зміна поверхні і структурі і тому практично не відрізняється від натурального дерев'яного статі. Матова поверхня зі злегка мерехтливими синхронними порами ідеально відтворює високоякісну деревину. Цю підлогу надає Вашому приміщенню природний шарм, який можна побачити і відчути.
Ламінат Krono Original Super Natural 4V Світлий дуб 8575 33 клас 8мм товщина з фаскою можна використовувати при підігріві підлоги. Стійкий до ультрафіолету, до забруднень, до утворення подряпин і вм'ятин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krono Original |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1288 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.26 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Структура поверхні | Структурна |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Пісочний |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Krono Original, Німеччина/Польща |
| Клас | 33 клас |
- Ціна: 573 ₴/кв.м

