Ламінат Krono Original Super Natural Classic Дуб Модена 8274 32 клас, 8мм товщина з фаскою

Топ продаж
- В наявності
- Код: K8274
500 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ламінат Krono Original колекції Super Natural Classic - став одним з найпопулярніших підлогових покриттів завдяки своїм зовнішнім характеристикам і експлуатаційним якостям. Крім того, він легкий в монтажі, стійкий до пошкоджень, оптимальний в ціні
Ламинат Krono Original Super Natural Classic Дуб Модена 8274 32 клас, 8мм товщина з фаскою - можна використовувати практично у всіх приміщеннях з високою прохідністю і навантаженнями на підлогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krono Original |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 1285 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 9 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 2.22 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 192 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Krono Original, Німеччина/Польща |
| Клас | 32 клас |
- Ціна: 500 ₴/кв.м




