Паркетна дошка Barlinek DIANA FOREST Дуб Болотний трьохполосна лакована без фаски

Топ продаж
-18%
- В наявності
- Код: L-
2 024,19 ₴/кв.м
1 659,84 ₴/кв.м
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркетна дошка Барлінек виготовляється виключно з натуральної деревини. У зв'язку з природною неоднорідністю сировини, дошки та їх фрагменти можуть відрізнятися між собою, зокрема відтінком, наявністю сучків або розташуванням шарів деревини. З цієї ж причини готова продукція може відрізнятися від зразків
Паркетна дошка Barlinek DIANA FOREST Дуб Болотний трьохполосна лакована без фаски - чудово відображає природне багатство відтінків деревини дуба.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barlinek |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 2200 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2.77 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Тип | Дошка |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Вид покриття | Лак |
| Наявність фаски | Ні |
| Товщина верхнього шару | 3.7 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паркетна Дошка | Barlinek |
| Фаска | Без фаски |
- Ціна: 1 659,84 ₴/кв.м

