Паркетна дошка Barlinek LIFE LINE ДУБ Амазон Молті 3WG000638 трьохполосна лакована без фаски

-16%
- В наявності
- Код: L_3WG000638
2 821,97 ₴/кв.м
2 370,45 ₴/кв.м
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркетна дошка відрізняється чудовими експлуатаційними властивостями, завдяки використанню напівматовою лаку підвищеної стійкості до стирання. Представлена продукція є трисмугової.
Паркетна дошка Barlinek LIFE LINE ДУБ Амазон Молті (AMAZON MOLTI) 3WG000638 трьохполосна лакована без фаски - краса натурального дерева, неоднорідність сировини, відтінків, сучків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Barlinek |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 2200 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 3.18 кв.м |
| Порода дерева | Дуб |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркет |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид покриття | Лак |
| Наявність фаски | Ні |
| Ґатунок паркету | Селект |
| Товщина верхнього шару | 3.7 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Паркетна Дошка | Barlinek |
| Фаска | Без фаски |
- Ціна: 2 370,45 ₴/кв.м

