Паркетна Дошка Tarkett Salsa Афр Махагони 550049056 без фаски

Залишок
- В наявності
- Код: S550049056
1 800 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"Сімейна" колекція SALSA принесе у ваш дім красу природи з усіх куточків світу. Чудові натуральні дизайни, створені з таких порід дерев, як Дуб, Бук, Ясен, Береза, Горіх, Ятоба, мсаса, Мербау, Кемпас, Венге ... Ми пропонуємо вам широкий вибір декорів та відтінків, щоб ви могли створити в своєму будинку оригінальний і неповторний інтер'єр.
Паркетна Дошка Tarkett Salsa Афр Махагони 550049056 без фаски.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarkett |
| Країна виробник | Сербія |
| Тип | Паркет |
| Порода дерева | Дуб |
| Довжина | 2283 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Площа, що покривається пачкою | 2.65 кв.м |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Вид паркету | Паркет дошка |
| Вид покриття | Тонування |
| Товщина верхнього шару | 3.6 мм |
| Твердість паркету | 3.7 Па |
| Колір | Червоний |
| Наявність фаски | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фаска | Без фаски |
- Ціна: 1 800 ₴/кв.м

