Ламінат Herringbone Дуб мед 3766 "ялинка" вологостійкий 32 клас, 8мм товщина з фаскою

- В наявності
- Код: Gr3766
1 245 ₴/кв.м
+380 (93) 411-85-29
(Viber) (iMessage) (FaceTime) повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колекція Herringbone — це унікальний дизайн у поєднанні і якісними матеріалами. Натуральна текстура створює теплу і затишну атмосферу в домі, а зносостійкість дозволяє максимально продовжити експлуатацію підлогового покриття. Колекція складається з восьми різних декорів під натуральне дерево, дозволить здійснити навіть самі незвичайні задуми для створення оригінального дизайну як житлового, так і офісного приміщення. Зносостійкість максимально подовжує термін експлуатації, а спеціальне покриття не дає проникати воді в шари панелей, завдяки чому його можна укладати в місцях з високою вологістю.
Ламінат Herringbone Дуб мед 3766 "ялинка" вологостійкий 32 клас, 8мм товщина з фаскою стійкий до впливу ніжок меблів і підборів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronotex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 665 мм |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Клас стирання | АС4 |
| Кількість в упаковці | 14 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.238 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь блиску | Напівматова |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ламіат | Herringbone, Німеччина |
| Клас | 32 клас |
| Дошка | Дизайн ялинка |
- Ціна: 1 245 ₴/кв.м


